Woodwick Cashmere kaars medium

27,90

Uitverkocht

Luxe geurkaars met 60 branduren.

Uitverkocht

Levertijd

- Vandaag nog af te halen in onze winkel in Utrecht
- Binnen Utrecht (Postcodegebieden) vandaag voor 17:00 besteld vandaag met de fiets bezorgd
- Nederland: Vandaag besteld voor 17:00 vandaag verzonden met PostNL

Winkelvoorraad

K&L - Zadelstraat 38(geen voorraad)

Meld je aan bij de wachtlijst om gemaild te worden zodra dit product weer beschikbaar is.

KECK & LISA plaats foto
4.3
Gebaseerd op 165 beoordelingen
powered by Google
Bauke van Russen Groen profielfotoBauke van Russen Groen
08:36 22 Aug 25
Waarom in hemelsnaam de woonwinkel op de klippen laten lopen? Waar moeten nu de design liefhebbers nu heen? Bijna niets meer in Utrecht…..Waardeloos…..
Corneline Sijtsema profielfotoCorneline Sijtsema
08:59 10 May 25
Geweldig geholpen door Keck en Lisa bij het maken van een borrelpakket voor onze vrienden. Wat een service!
Chiara Casiraghi profielfotoChiara Casiraghi
09:01 07 Apr 25
K D profielfotoK D
11:05 04 Sep 24
Ineke De Kam profielfotoIneke De Kam
21:51 30 Mar 24
Wat ern ontzettend gezellige winkel is dit. In leuke straat met uitzicht op de Dom. Gevarieerd aanbod voor cadeautjes, kaarten en erg schattige knuffels.
Daveyosh profielfotoDaveyosh
16:32 31 Oct 23
Super geslaagd met onze aankoop, goede service en klantvriendelijk geholpen. Enorm goed ingepakt en het item zal nog lang gaan shinen, mega bedankt!
Helios O.R profielfotoHelios O.R
17:49 18 Sep 23
Goede prijs en mooi cadeau
Helma Zagwijn profielfotoHelma Zagwijn
13:36 25 Aug 23
Het is een klein winkeltje ze hebben leuke dingetjes
Annelies van Velse profielfotoAnnelies van Velse
12:58 24 Jun 23
Ik kom al jaren bij Keck & Lisa, vanaf het begin eigenlijk. Erg leuke winkel en het assortiment verandert steeds weer, dus er is altijd wat nieuws te zien. Als je op zoek bent naar een leuk en uniek kadootje dan slaag je hier zeker! Gewoon een keer binnenlopen en je ogen uitkijken!
Rénate Schiphorst profielfotoRénate Schiphorst
20:51 28 Jan 22
Gistermiddag heb ik telefonisch contact gehad met Keck & Lisa Wonen over een aan te schaffen Hay Mags bank. De vriendelijke verkoopster bevestigde mij dat de op de site van Keck en Lisa genoemde prijzen correct waren. Vervolgens heb ik de bank samengesteld en Keck & Lisa gevraagd om een offerte te maken, inclusief een aantal kussens. Vanochtend kreeg ik een offerte die 28% hoger uitviel dan de eerder aan mij bevestigde prijzen. Ik was erg verbaasd en heb contact gezocht met Keck & Lisa. Er werd doodleuk verteld dat ze het recht hadden om hun prijzen op ieder willekeurig moment aan te passen en dat de eerder toegezegde prijzen niet bindend waren. Als ik de bank gisteren daadwerkelijk via de site had besteld zou ik 28% goedkoper uit zijn, gaf de eigenaar toe. Maar een offerte is geen overeenkomst en dus had ik pech?! Dit kan toch niet waar zijn; een leuk gesprek met een verkoopster leidde ineens tot een zeer onprettige communicatie met de eigenaar, die gewoon; onwelwillend was want uiteraard had hij ervoor kunnen kiezen de hand in eigen boezem te steken en mij de eerder bevestigde prijs te laten betalen. Klantvriendelijkheid en eerlijkheid is ver te zoeken bij Keck & Lisa…
Jip de Vogel profielfotoJip de Vogel
13:59 07 Jan 22
Mooie winkel met mooie cadeau-spullen. Ik heb er al regelmatig cadeaus gekocht die altijd in de smaak vielen. Tijdens de lockdown heb ik er ook nog meermaals een bestelling geplaatst, deze werd in Utrecht zeer snel, mooi ingepakt en duurzaam (op de fiets!) bezorgd met een leuke boodschap erbij!
Merry Christmas profielfotoMerry Christmas
13:37 02 Jan 18
Leuk winkeltje vlakbij de Mariaplaats, enigszins afgezonderd van de drukste winkelstraten in Utrecht. Het is zeer smal (dus wel wat onhandig toegankelijk) en staat tot de nok vol met originele design-, huis-, tuin- en keukencadeautjes.

Hoewel het assortiment over het algemeen vrij prijzig is, kan je er ook prima terecht voor kleine hebbedingetjes onder de €5,-.

Vervolgens word je aan de balie goed geholpen en pakken ze alles vriendelijk voor je in. Ben er meerdere malen prima geslaagd.
Artikelnummer: 52829 Categorieën: , , , , , Merk:

Woodwick Cashmere kaars medium

27,90

Uitverkocht

Beschrijving

WoodWick Medium Candle Cashmere

Breng rust en warmte in je interieur met de WoodWick Medium Candle Cashmere. Deze middelgrote geurkaars combineert de zijdezachte geur van kasjmier met warme tonen van vanille, amber en muskus – perfect voor een ontspannen sfeer in huis.

De innovatieve houten lont (Pluswick®) zorgt voor een knisperend geluid zoals bij een haardvuur, waardoor geur en beleving samenkomen in één luxe ervaring.

Waarom kiezen voor de WoodWick Cashmere Medium Candle?

  • Zachte en warme geur van Cashmere, vanille en amber

  • Houten lont die knispert als een open haard

  • Brandtijd van ca. 60 uur – ideaal voor dagelijks gebruik

  • Middelgroot formaat: compact maar krachtig in geurverspreiding

  • Stijlvolle glazen pot met houten deksel – ook decoratief

  • Perfect cadeau of sfeermaker voor in huis

Gebruikstips voor optimaal resultaat:

  • Laat de kaars bij het eerste gebruik branden tot de bovenlaag volledig is gesmolten. Zo brandt de kaars gelijkmatig en voorkom je tunneling.

  • Zet de kaars altijd op een vlakke, stabiele ondergrond voor veilig gebruik.

  • Stop met branden wanneer er nog ca. 10 mm wax over is. Dit voorkomt oververhitting van het glas.

  • Trim de houten lont, als deze te lang wordt.

Exclusief in het centrum van Utrecht verkrijgbaar

Zoek je een verkooppunt van WoodWick kaarsen in Utrecht? Dan zit je goed bij ons! KECK & LISA is het enige verkooppunt in het centrum van Utrecht waar je de WoodWick kunt kopen. Bestel direct online of bezoek onze winkel en ontdek ons volledige assortiment.


Ervaar luxe en rust met de WoodWick Medium Candle Cashmere – klein van formaat, groots in geurbeleving.

Extra informatie

Afmetingen 10 × 11,5 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Woodwick Cashmere kaars medium” te beoordelen
Ga naar de bovenkant