Susan bijl shopping bag uit de Flash collectie.
SUSAN BIJL Shopping bag joy & dark patrol S
€26,90
Uitverkocht
Uitverkocht
Levertijd
- Binnen Utrecht (Postcodegebieden) vandaag voor 17:00 besteld vandaag met de fiets bezorgd
- Nederland: Vandaag besteld voor 17:00 vandaag verzonden met PostNL
Winkelvoorraad

Hoewel het assortiment over het algemeen vrij prijzig is, kan je er ook prima terecht voor kleine hebbedingetjes onder de €5,-.
Vervolgens word je aan de balie goed geholpen en pakken ze alles vriendelijk voor je in. Ben er meerdere malen prima geslaagd.
SUSAN BIJL Shopping bag joy & dark patrol S
€26,90
Uitverkocht
Beschrijving
De shopping bag van Susan Bij is een eenvoudig maar iconisch ontwerp. En is ontworpen om de plastic tassen te vervangen die je in winkels en markten koopt, De tas is ontworpen voor het dagelijks gebruik zoals Boodschappen of sportspullen. Je kunt hem in je hand (medium en klein) of over je schouder (groot) dragen en hij kan meer dan 20 kg dragen. De tas vouwt moeiteloos op dankzij het lichtgewicht en veerkrachtige materiaal; daarom een perfecte draagbare tas om mee te nemen.
Nieuw: deze tas is nu gemaakt van waterdichte stoffen, waardoor hij nog functioneler is voor dagelijks gebruik en regenachtig weer.
Lichtgewicht
Ultra sterk
Machine wasbaar, aan de lijn drogen
Duurzaam & milieuvriendelijk
Uniek design
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 18 × 39 cm |
|---|---|
| Product kleur | joy & dark patrol |
| Soort | S |
| Diepte | 14,5 |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.